סלקל סטוקי

אין הרבה מוצרי תינוקות שנחשבים למילה האחרונה גם בתחום הבטיחות והנוחות שהם גם איכותיים ויפהפיים. הייצרו הנורבגי של מוצרי סטוקי ידוע כבר עשרות שנים בתחום מוצרי התינוקות החדשניים והבטוחים ביותר, מבלי להיות מגושמים ולא יפים. יש לא מעט מוצרי סטוקי שמתאימים אחד לשני בדיוק בגלל החשיבה הייחודית של ההתאמה לכל קו המוצרים, ולכן המוצרים של סטוקי יכולים גם להשתלב אחד בשני, כמו העגלה והסלקל בדיוק כפי שקורה כאן.

לקנות יחד סלקל ועגלה

סלקל סטוקי הוא סלקל שאפשר גם לחבר אותו לעגלה ולכן חש מתאימים מיוחדים שיכולים לעזור לכם לחבר אותו לעגלת סטוקי או לכל עגלה אחרת הסלקל הזה משמש גם כסלקל בפני עצמו וגם בתור מושב ואמבטיה לעגלה, ולכן הוא רב שימושי ופונקציונלי לכל גיל ושלב התפתחות של התינוק. זה כל כך נוח כשאינכם צריכים להציף את הבית במוצרים מחברות שונות אלא השתמש במוצרים של חברה אחת, שיש לה קו עיצובי אחיד ויש לה אביזרים שמתאימים אחד לשני.

הסלקל הבטיחותי

כל המוצרים של סטוקי הם בטיחותיים מאוד ומעוצבים כך שיהיה גם להורה נוח לסחוב אותם. הסלקל מתאים לחודשים הראשונים של התינוק ועד גיל שנה, שאז כבר לא ממש נוח לסחוב את התינוק בסלקל. אבל הוא יכול להתאים בכל מקרה גם לטיולון של סטוקי ולכן אתם יכולים להשתמש בו גם בשלוש שנים או שנתיים ראשונות אם הגודל יתאים לכם. זה נוח גם לשכיבה וגם לישיבה ולכן חוסך לכם כסף בקניית עגלה או סלקל, כשזה יכול להיות מחובר.

אסתטיקה ללא פשרות

חובה לומר משהו על אסתטיקה של מוצרי תינוקות, שיכולה להתאים גם להורים ולא רק לעולם התינוקות. אין שום סיבה לוותר על העיצוב העדכני והאורבני ולהתאים את מוצרי התינוקות לסטנדרטים של המבוגרים. זה נכון לא רק מבחינת העיצוב שמתאים למבוגרים שיכולים להסתובב עם הטיולון בכל גובה וזה נכון גם מבחינת השימוש בסלקל סטוקי שמותאם ליכולת הנשיאה של ההורים. בטיחותו הרבה ועיצובו הופכים אותו לפריט יפה בכל מצב.

בטיחות וקלות

לא תמיד קלות של פריט יכולה להשתוות לרמת הבטיחות שלו אבל במקרה הזה זה לא נכון. כל פריט של סטוקי שמעוצב כבר עשרות שנים לתינוקות זוכה בציונים טובים על בטיחות משום שהוא נוח לשימוש מבלי להתפשר על כך. התפסים, האבזמים, החגורות, המתאמים, הרצועות והזרועות, הידיות והגלגלים כולם מיוצרים מחומרים מעולים ותקניים שמחזיקים מעמד ומצליחים לעמוד בכל עומס ובכל צורת נשיאה. זה מה שהכי חשוב להורה, שלא יקרו תאונות חלילה.

סלקל לשנים רבות

אין זה משנה אם אתם מתכננים רק תינוק אחד או יותר, הסלקל של סטוקי נוח לתחזוקה ולניקוי ובגלל עמידותו תוכלו לשמור אותו לתינוקות הבאים או להעביר אותו הלאה. זהו פריט שמחזיק מעמד וזוכה לביקורות טובות ולביקוש גבוה בדיוק בשל כך.

סנדלים שטוחות לנשים

נמאס לכם ללבוש כל הזמן עקבים? סנדלים שטוחות לנשים הפכו לטרנד מאוד נפוץ בשנים האחרונות. בעבר, מי שהייתה לובשת סנדלים שטוחות הייתה כביכול לא שייכת

That lotus Services Presents a Variety of Solutions

When disaster strikes, you require a company that responds quickly. When you call up Lotus https://www.advancedexamples.com/lotus-notes-advanced-features-simplification-and-protection/ Services, you will probably a 24-hour emergency response team

לפרסום כתבה באתר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

Benefits of Hiring SEO Agencies

When you work with an SEO agency, you aren't hiring somebody who will take the time to understand your company. You want the agency to

How you can Write Successful Board Papers

Good plank papers need to click here for info have relevant and accurate details, and should be clear and concise. If these ingredients are not