עגלת סטוקי

אחת הגישות היעילות והאסתטיות ביותר לעיצוב מוצרי צריכה היא הגישה הסקנדינבית שאינה מתפשרת על איכות המוצר ועל הנוחות שלו. עגלת סטוקי היא אחת העגלות היפות ביותר למראה שגם הושקע בה מאמץ אדיר למצוא פתרון לא רק לנוחות של התינוק כי אם גם לנוחות ההורה שמטייל עם העגלה. העגלה הזאת היא מופת לכל מה שחשוב להורה ומה שטוב לתינוק מבלי לוותר על אף מאפיין – התאמות גובה וגודל, תנוחה ומצג וגיל התינוק.

עיצוב העגלה

העגלה בנויה משני חלקים עיקריים – השלד של בסיס העגלה והאמבטיה שהיא רב גילית. הבסיס מותאם לשני המצבים העיקריים שהורים אוהבים – כשהתינוק פונה בפניו אליהם, בדרך כלל בגיל הרך, ובמצב השני כשהילד כבר גדול יותר ומעדיף להתבונן בסביבה, עם הפנים לכיוון הדרך. קל להחליף את מצב האמבטיה וזה אינו דורש מאמץ רב, ולכן קל לתחזק ולתפעל עגלת סטוקי בלחיצת כפתור בלבד. אתם יכולים ללמוד את זה בקלות מבלי להתבלבל.

בטיחות קודם כל

עגלת סטוקי בטוחה מאוד. למרות משקלה הקל היא בנויה מחומרים חזקים מאוד שלא מעידים על כך שתשעה קילו בלבד יכולים להבטיח את בטיחות התינוק. העיצוב הנורבגי בנוי לפי הסטנדרט המחמיר שם ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שלא יהיו חלקים שיתנתקו סתם כך או שלא יתחברו היטב. בעגלה הזאת הכל מובטח שיתחבר כמו שצריך ובצורה המדויקת ביותר כפי שכל עגלה צריכה להיות. העגלה עצמה יציבה מאוד למרות גובהה כך שהיא מתאימה להורים גבוהים.

מבנה נוח לתפעול

לעגלת סטוקי ידית ישרה שאפשר לכוונן בגבהים משתנים, האמבטיה עצמה היא  מחוברת לבסיס בזווית של 180 מעלות. אפשר לעבור משכיבה מלאה בחודשים הראשונים לישיבה מלאה פעילות ועניין בסביבה בגילים שעד שנתיים והיא נוחה לכם לשלוש השנים הראשונות של התינוק, למי שחשובה לו עגלה לזמן רב כל כך. הגובה של העגלה הוא באמת מאפיין מסקרן מאוד ויש מי שאוהב את העובדה שגם התינוק גבוה מעל הקרקע ושומר על קשר עין עם האנשים.

נוחות אבזור

עגלת סטוקי באה עם אבזרים רבים שאפשר לחבר ולהשתמש בהם לנוחותכם, כמו סלקל ולהצמיד לכיסא אוכל, כשכל האביזרים הנוספים מצטיינים באותה אסתטיקה נורבגית וחדשנות מנצחת. העגלה שלה נחשבת ליוקרתית ומבוקשת מאוד לא רק בגלל העיצוב העכשווי אלא משום שהיא מתאימה לסביבה עירונית וכפרית באותה מידה, נוחה לטיול והגלגלים המסתובבים שלה מתמודדים עם כל משטח בהצלחה.

קשר עין עם התינוק

החשיבות של קשר עין עם התינוק בכל גיל וההגנה המושלמת עליו בכל מזג אוויר מונחות בבסיס העיצוב המיוחד של סטוקי. אפשר להשתמש בה בכל תקופה ולצאת לטיול בשמש או בגשם והנוחות והבטיחות מובטחות בכל שלב. העגלה פשוט גדלה עם התינוק ועם הצרכים המשתנים שלו ומתאימה את עצמה לצרכים שלכם ושלו.

לפרסום כתבה באתר
What to Look For in a Dataroom Review

A dataroom is a space where sensitive and confidential documents are stored. It can be either physical or https://dokusoftware.com/benefits-and-drawbacks-of-data-room-provider/ virtual. In the past, companies would

Enhanced Data Security Solutions

Data breaches and cyber attacks are on the rise and businesses are more concerned now than ever before with protecting sensitive information. The right security

Intralinks Data Room Ma Review

It was established in 1996 in New York City, intralinks data room ma offers inter-enterprise collaboration and content management solutions that allow several business entities

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות