'פעוטון בגליל' – בואו לתת לילד שלכם לצמוח ולפרוח.

בניגוד לשמו, בחירה בפעוטון אינה עניין פעוט. לצד הדאגה אצל מי אתם מפקידים את היקר לכם מכל, קיים גם הרצון הצודק, שהילד או הילדה שלכם, יקבלו את הטוב והאיכותי ביותר גם מהבחינות החינוכית, ההתפתחותית, הריגשית והחווייתית. פעוטון בגליל , אנו רואים בכם ההורים כשותפים לתהליך ולכן רוצים לשתף אתכם בדרך המיוחדת של הפעוטון.

נתחיל קודם בזה שלא נתעלם מהפיל שנמצא בחדר המשחק שלנו. כן, אנחנו נתייחס פה בעיקר לאימהות, למרות שאנחנו יודעים שגם אתם האבות מעורבים לחלוטין. הנה, אצלנו בצוות יש אפילו יש גנן. רועי. הילדים מתים עליו. בסך הכל, לא הרבה מאיתנו מסוגלות לעשות "סוס" ל-5 ילדים שמתגודדים על הגב ומתגלגלים על השטיח…

ולמה אנחנו פונות דווקא אליכן האימהות? כי אנחנו רואות אתכם, בבקרים הראשונים שאחרי הכנסת הילד לגן, מביטות לאחור בחשש. מוחות לחלוחית שנצטברה בזווית העין, רוצות להיות בטוחות, מסתובבות ובודקות עוד פעם, עוד רגע, לפני שאתן נכנסות לרכב בדרך לעבודה. ואתן יודעות מה- אתן צודקות. זה טבעי ויותר מזה – זה נכון.

אתן מפקידות אצלנו את הפנינה היקרה ביותר שלכן. אין מקום לטעויות. אין מקום להחלקת פינות. לצערי, כמה פעוטונים, הוציאו שם רע לכל הענף ופגעו גם בפעוטונים ותיקים, מקצועיים, מוסמכים ואהובים. אבל כמו שאמרתי, זה נכון ונדרש לבדוק תמיד ואנחנו גליל' גם שמחים להוכיח את עצמנו ולעמוד בהצלחה במבחנים בכל יום.

הפעוטון שלנו מתהדר בצוות גננות (וגנן) וסייעות, מנוסה ומקצועי, כולם בעלי הסמכה מוסדרת ומלווים ע"י מפקחת חינוכית, המעבירה הדרכות תקופתיות. הצוות שלנו גדול במיוחד, כדי להעניק יחס מיטבי של איש צוות לכל 5 ילדים.

הפעוטון פועל במבנה מרווח, מואר וצבעוני, המשרה אווירה שמחה ופעילה. בפעוטון שלל פינות וחדרים בהם מופעלים תחומי עניין שונים, המאובזרים במיטב הציוד הדידקטי ומשחקים מותאמים. ככלל, אנו בפעוטון מאמינים שבתקופה זו, בהם הילדים עושים קפיצה גדולה בהתפתחות המוטורית והשכלית שלהם, אנו צריכים לספק להם מרחבים שיביאו לידי ביטוי את היכלות החדשות שהם רוכשים לעצמם ויקנו להם תחושת הצלחה. לצד הגן אנו מפעילים גם חצר משחק פעילה וכן "חצר טבע" ירוקה ומזמינה ובה שלל פעילויות בהם אנו מכירים את עולמות החי והצומח.

פעוטון בגליל

החותמת להצלחתנו במשימה החשובה שלנו, כוללת 3  אישורים: החיוך על הפנים של הילדים בכל יום בשעת העזיבה, האהבה שהם מרעיפים עלינו בכל בוקר בעת ההגעה והעובדה שלמרות שהם עולים בסופם של שנתיים לגן טרום חובה, אנו זוכים ל"לקוחות חוזרים", שעה שהם באים לקחת את האח הקטן שלהם מהפעוטון. החיוך שלהם בכניסה- הוא אותו חיוך.

פעוטון בגליל אנו דוגלים ביחס אישי כמה שאפשר ולכן מספר המקומות מוגבל. מחיר הפעוטון הינו 3800 ₪ בחודש (לא כולל הסדרים וסיבסודים למיניהם) הוא כולל את גם שלל חוגים, הפעלות, תוכניות העשרה ואת הגב של רועי.

שנת לימודים מוצלחת. 

לפרסום כתבה באתר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות