מגזין הורות, משפחה ובריאות

שופינג בחו"ל – זה באמת כל כך משתלם?

צילום freepik

לא מעט אנשים טסים לחו"ל רק בשביל לעשות קצת שופינג, ויש כאלה שעבורם החופשה כולה מסתכמת בקניות. אז האם שופינג בחו"ל הוא באמת כל כך משתלם? בדיוק על השאלה הזאת אנו עומדים לענות, כך שתוכלו לדעת שאתם לא עומדים לטוס לחו"ל – ולהתבאס במיוחד מהמחירים שאותם אתם תראו.

לא כל יעד הוא יעד מושלם לשופינג

קודם כל אתם צריכים להבין כי לא כל היעדים בעולם יהיו מושלמים לשופינג, כך שאתם צריכים להחליט איזה יעד יהיה הכי נכון עבורכם. ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לסגור לכל מדינה שבה תבחרו, כך שכל מה שנדרש מכם לעשות זה להסתכל באינטרנט – ולהבין איזה מבין היעדים יהיה היעד הכי טוב שבו תמצאו את השופינג המושלם.

תבחרו את התקופה שבה יש מבצעים

אחרי שחשבתם על היעד הנכון כעת אתם צריכים לחשוב על התקופה הכי טובה שבה תוכלו לצאת לשופינג. ישנן תקופות מסוימות שבהן תוכלו למצוא מבחר ענק של מבצעים, מבצעים שבישראל לא הייתם יכולים לחלום עליהם. רק אל תשכחו לסגור ביטוח עם חברת פספורטכארד, כך תוכלו לצאת לחו"ל בראש שקט – כי גם בחופשת שופינג אתם לא יכולים לדעת בדיוק מה עלול לקרות.

אל תשכחו להשאיר מקום במזוודה

אם אתם יודעים שאתם עומדים לטוס לחופשת שופינג בחו"ל, עליכם לארוז את המזוודה בצורה חכמה כך שתוכלו להוציא מהחופשה את המירב. אם אתם תטוסו מהארץ עם מזוודה מפוצצת בבגדים, אתם תצטרכו לשלם על מזוודה נוספת בחזרה לארץ. לכן הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם הוא שפשוט תטוסו לחו"ל עם מזוודה כמה שיותר ריקה, כך תוכלו למלא אותה בבגדים כאשר אתם תחזרו לישראל – עם חיוך גדול על הפנים.

Exit mobile version