אילו צעצועים כדאי לקנות לתינוק שרק נולד

בחירת צעצועים לתינוקות מתחילה כבר מהרגע שהתינוק יוצא החוצה. ישנם לא מעט צעצועים אשר מותאמים לגילאים השונים ולרמת התפתחות התינוק. כל אחד מהצעצועים מותאם לגיל בו נמצא התינוק ולהתפתחותו התקינה. לכן על מנת לעזור לתינוק להתפתח בצורה תקינה, טבעית ונכונה חשוב לבחור את הצעצועים והמשחקים השונים אשר מתאימים לגילו של התינוק.

חשיבות צעצועים לתינוק שנולד

צעצועים לתינוק שנולד הם חובה לכל תינוק. הודות לצעצועים אלו ניתן לפתח את התינוק כבר משלב צעיר ולחדד אצלו את הכישורים המוטוריים והקוגניטיביים מגיל צעיר. לכל שלב בהתפתחות הילד חשוב להתאים צעצועים שונים על מנת לפתח את הילד בשלבים לאט לא ובצורה נכונה.

צעצועים לתינוקות המתאימים לתינוק שלכם

אם ילדתן לא מזמן תינוק אתן מחפשות צעצועים מתאימים לגיל זה, תוכלו למצוא כמה צעצועים לתינוקות שיתאימו לתינוק שלכם. צעצועים לתינוקות יעזרו לתינוק שלכם להתפתח בצורה תקינה וטבעית בין אם הם על העגלה שלו או בבית בלול או בסלקל. אז אילו צעצועים לתינוקות כדאי לכם לרכוש לתינוק שזה אתה נולד? התשובה להלן

אוניברסיטה- אחד הצעצועים לתינוקות הנפוצים ביותר בכל בית ישראלי. משחק זה עוזר לפתח את הכישורים המוטוריים של התינוק, הקוגניציה והחושים. המשחק מגיע כמשטח עם גירויים רבים אשר תלויים מעל ומתחת, כך שאפשר להניח את התינוק על הבטן או הגב שיראה אותם, יגע וישחק בהם. כמו כן, הקשתות מלמעלה הם הסחת דעת ממש טובה לתינוק מכיוון שהוא יכול לתפוס אותם, למשוך ולשחק איתם.

נשכן- הנשכן הוא אחד המשחקים החביבים על התינוקות. הוא משחק שניתן להכניס לפה ולשחק איתו. אך מעבר לזה, הנשכן עוזר בצמיחת השיניים של הילד שלא יכאב לו בעת הגדילה. ניתן למצוא נשכנים שונים בסוגים, צורות וגדלים שונים. באמצעות הנשכן ניתן לגרות את חוש המימוש ולפתח את המוטוריקה של התינוק.

קשת לעגלה- קשת לעגלה הוא אחד הצעצועים הראשוניים שכל אמא קונה לתינוק שלה שזה עתה נולד. הקשת תלויה מעל לעגלה כך שהתינוק יכול לשחק איתה ולמשוך אותה ובכך לפתח את מוטוריקה העדינה שלו והחושים. רק חשוב לשים לב הצעצועים יהיו תלויים לא גבוהה מדיי על מנת שהילד יוכל לגעת בהם.

רעשן קטן- רעשן קטן הוא אחד הצעצועים הטובים ביותר לחידוד החושים ומוטוריקה של התינוק. הוא ניתן לאחיזה ולטלטול וכן להכנסה לפה.

מובייל- המובייל הוא צעצוע שמשלב מוזיקה עם גירויים. צעצוע זה עובד על כל החושים של התינוק כולל אינטליגנציה רגשית. המוזיקה מרגיעה את התינוק וטובה לקראת שינה. כמו כן, היא עוזרת לתינוק לפתח את כל החושים בצורה הטובה ביותר, ואת המוטוריקה של התינוק. ישנם לא מעט תינוקות אשר מדברים אל המובייל.

כל אחד מהצעצועים הללו עוזר לפתח את חושי הילד כבר מגיל צעיר, והם שלב חיוני בהתפתחות הילד.

לפרסום כתבה באתר
The Importance of Data Privacy

Data privacy is about people's right to control their own personal information–who collects it, the way it's used, and how it's shared. It empowers people

How to Set Up a Data Room for M&A Transactions

https://dataroomlabs.com/enhancing-collaboration-in-online-datarooms-tips-and-strategies/ A data room is an online space where you can securely and safely share data. It is typically utilized to facilitate due diligence during

What to Look For in a Dataroom Review

A dataroom is a space where sensitive and confidential documents are stored. It can be either physical or https://dokusoftware.com/benefits-and-drawbacks-of-data-room-provider/ virtual. In the past, companies would

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות